Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działania"Iskierki" z Przedszkola nr 7 odwiedziły Urząd Miejski
Miasto i Gmina Krotoszyn - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

"Iskierki" z Przedszkola nr 7 odwiedziły Urząd Miejski

10 czerwca 2026 roku Urząd Miejski w Krotoszynie odwiedziły dzieci z grupy „Iskierki” z Przedszkola nr 7 wraz z nauczycielkami i opiekunkami. Wizyta była okazją do poznania miejsc, w których na co dzień funkcjonuje samorząd miasta.

Przedszkolaków w gabinecie Burmistrz Krotoszyna Natalii Robakowskiej przywitał I Zastępca Burmistrza Cezary Grenda. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o pracy władz miasta, zadawały pytania i mogły zobaczyć miejsce, w którym odbywają się ważne spotkania oraz podejmowane są decyzje dotyczące Krotoszyna.

Następnie mali goście zwiedzili urząd. Mariola Koczorowska z Biura Burmistrza pokazała dzieciom najważniejsze pomieszczenia magistratu, m.in. salę reprezentacyjną oraz salę sesyjną, opowiadając o ich przeznaczeniu i roli w funkcjonowaniu samorządu.

Kolejnym punktem wizyty było spotkanie w Straży Miejskiej. Zastępca Komendanta Straży Miejskiej Monika Wasielewska zaprezentowała przedszkolakom miejski monitoring oraz opowiedziała o pracy strażników miejskich. Dzieci mogły zobaczyć, jak monitoring pomaga dbać o bezpieczeństwo i porządek w Krotoszynie.

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i była dla najmłodszych ciekawą lekcją o funkcjonowaniu miasta oraz pracy samorządu i służb miejskich.


Wiadomość pochodzi ze strony https://krotoszyn.pl/aktualnosc-48174-iskierki_z_przedszkola_nr_7_odwiedzily.html

Co o tym myślisz?

0 odpowiedzi

Galeria

  • rss.png
  • DSC_0878.JPG
  • DSC_0841.jpg
  • DSC_0839.jpg
  • DSC_0896.jpg
  • DSC_0883.JPG